Юридичні питання

Знаходячись у відпусці за доглядом за дитиною, чи можу я знову піти у декрет, отримавши допомогу?

Доброго дня! Я вагітна на 5 місяці та маю ще одну дитину якій зараз 1 рік і міс. Я зараз у відпустці за доглядом за дитиною до 3-х років. Чи можу я піти у декрет, отримавши допомогу? Та чи можу я розраховувати на допомогу по вагітності та пологах? Дякую.

Так, Ви маєте право, не виходячи на роботу з відпустки по догляду за дитиною, піти у наступну декретну відпустку, отримавши усі належні Вам виплати. Право на отримання допомоги погляду за дитиною до 3-х років за Вами теж лишається.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.