Здоров’я і краса мами Обране Статті

8 важливих кроків правильного вживання ліків

Як правильно вживати лікарські засоби, аби вони не лише ефективно лікували, а й не шкодили здоров’ю.

  1. Уважно ознайомтеся з інструкцією.
  2. Обов’язково враховуйте несумісність з іншими ліками (зазвичай, це прописано в інструкції). Зауважте, якщо ви приймаєте кілька препаратів, можливо, знадобиться інтервал між їх вживанням.
  3. Зверніть увагу на рідину, якою ви запиваєте ліки. Є препарати, які заборонено вживати з соками, молоком, кавою, чаєм тощо. Це пов’язано з тим, що ці напої у поєднанні з деякими ліками можуть викликати побічні ефекти або нейтралізувати їх дію.
  4. Пам’ятайте, що іноді час вживання препарату впливає на ефективність лікування. Одні ліки краще засвоюються вранці, другі – ввечері.
  5. Кожен препарат має рекомендації щодо застосування. Це пояснюється тим, що він може негативно впливати на слизову оболонку шлунка. Також варто пам’ятати про ліки, які потрібно приймати з урахуванням часу прийому їжі.
  6. Якщо після приймання лікарських засобів у вас спостерігалися алергічні реакції – обов’язково попередьте про це лікаря перед призначенням курсу лікування.
  7. Не забудьте запитати про можливі побічні ефекти прийому препарату.
  8. Намагайтеся вживати лікарські засоби лише за призначенням лікаря.

Здоров’я вам і вашим родинам!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.