Малюк після 1 року Обране

Щоб літо було в радість!

Гельмізин – природний захист від паразитів

Наближається літо, а з ним веселі прогулянки, ігри на свіжому повітрі і, звісно, в пісочниці. Що може бути кращим за будівництво фортець або приготування тортиків із піску! Діти у захваті, а мами?

Матусі знають, які небезпеки може приховувати дитячий майданчик і як важко дотримуватися гігієни на вулиці влітку. Простежити, щоб малюк під час гри не торкався забрудненими ручками ротика або не облизав іграшку, що впала на землю, – не завжди вдається вчасно.

Як наслідок – можливе інфікування вірусами, бактеріями та гельмінтами. Про останню проблему й поговоримо.

Зустрітися з паразитами можна будь-де. Найчастіше зараження відбувається під час контакту з інфікованими дітьми, через вживання їжі, що не пройшла достатньої обробки, а також «від землі» або у відкритих пісочницях, куди мають доступ безпритульні тварини.

Тож якщо у малюка спостерігаються такі симптоми, як підвищення температури, розлади в роботі ШКТ (закрепи, діарея, нудота тощо), алергічні прояви (висипання, подразнення, свербіж) або ж його турбує нічний анальний свербіж – можливо, причина саме в гельмінтах.

Але не варто розпочинати лікування самостійно, адже більшість лікарських антигельмінтних засобів хімічного походження є високотоксичними і можуть викликати різноманітні ускладнення та побічні реакції.

На жаль, і лікування «бабусиними» методами не завжди є на 100% ефективним. Тому радимо звернути увагу на антигельмінтний засіб рослинного походження – сироп «Гельмізин».

«Гельмізин» складається з компонентів природного походження. Комбінація сухих екстрактів ембелії кислої, гарбуза звичайного, дубровника, часника, інули, марі, крушини ламкої, м’яти перцевої сприяють виведенню паразитів з організму і нормалізують функціонування ШКТ, відновлюючи слизову кишечника при ураженні гельмінтами.

Зокрема, ембелія кисла покращує роботу травної системи, зменшує метеоризм та сприяє усуненню закрепів. Часник і крушина ламка відомі своїми протипаразитарними й протимікробними властивостями. Крім того, крушина має протизапальну дію, а також м’яко сприяє нормалізації ваги. М’ята перцева гальмує процеси бродіння й гниття в кишечнику, покращує роботу травних залоз, стимулює перистальтику і має антисептичний ефект.

Завдяки оптимально підібраному складу компонентів «Гельмізин» сприяє не лише усуненню глистної інвазії, а й нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту.

Засіб дозволено до застосування у дітей з 3 років.

Дієтичну добавку приймають за 15 хв до їди протягом 14 днів за такою схемою:

  • діти 3-5 років по 5 мл 3 рази/день;
  • діти 5-12 років по 10 мл 2 рази/день;
  • діти від 12 років по 20 мл 2 рази/день.

За необхідності через 21 день курс прийому можна повторити.

Перед використанням обов’язково струсити пляшечку.

«Гельмізин» не є лікарським засобом і не містить ГМО.
Дієтична добавка. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем. Випускається у трьох формах: сироп у пляшечках 100 мл, 150 мл, 200 мл із градуйованим ковпачком або мірною ложкою 5 мл.

«Гельмізин» – сила природи на захисті від паразитів!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.