Малюк після 1 року Обране

Щоб літо було в радість!

Гельмізин – природний захист від паразитів

Наближається літо, а з ним веселі прогулянки, ігри на свіжому повітрі і, звісно, в пісочниці. Що може бути кращим за будівництво фортець або приготування тортиків із піску! Діти у захваті, а мами?

Матусі знають, які небезпеки може приховувати дитячий майданчик і як важко дотримуватися гігієни на вулиці влітку. Простежити, щоб малюк під час гри не торкався забрудненими ручками ротика або не облизав іграшку, що впала на землю, – не завжди вдається вчасно.

Як наслідок – можливе інфікування вірусами, бактеріями та гельмінтами. Про останню проблему й поговоримо.

Зустрітися з паразитами можна будь-де. Найчастіше зараження відбувається під час контакту з інфікованими дітьми, через вживання їжі, що не пройшла достатньої обробки, а також «від землі» або у відкритих пісочницях, куди мають доступ безпритульні тварини.

Тож якщо у малюка спостерігаються такі симптоми, як підвищення температури, розлади в роботі ШКТ (закрепи, діарея, нудота тощо), алергічні прояви (висипання, подразнення, свербіж) або ж його турбує нічний анальний свербіж – можливо, причина саме в гельмінтах.

Але не варто розпочинати лікування самостійно, адже більшість лікарських антигельмінтних засобів хімічного походження є високотоксичними і можуть викликати різноманітні ускладнення та побічні реакції.

На жаль, і лікування «бабусиними» методами не завжди є на 100% ефективним. Тому радимо звернути увагу на антигельмінтний засіб рослинного походження – сироп «Гельмізин».

«Гельмізин» складається з компонентів природного походження. Комбінація сухих екстрактів ембелії кислої, гарбуза звичайного, дубровника, часника, інули, марі, крушини ламкої, м’яти перцевої сприяють виведенню паразитів з організму і нормалізують функціонування ШКТ, відновлюючи слизову кишечника при ураженні гельмінтами.

Зокрема, ембелія кисла покращує роботу травної системи, зменшує метеоризм та сприяє усуненню закрепів. Часник і крушина ламка відомі своїми протипаразитарними й протимікробними властивостями. Крім того, крушина має протизапальну дію, а також м’яко сприяє нормалізації ваги. М’ята перцева гальмує процеси бродіння й гниття в кишечнику, покращує роботу травних залоз, стимулює перистальтику і має антисептичний ефект.

Завдяки оптимально підібраному складу компонентів «Гельмізин» сприяє не лише усуненню глистної інвазії, а й нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту.

Засіб дозволено до застосування у дітей з 3 років.

Дієтичну добавку приймають за 15 хв до їди протягом 14 днів за такою схемою:

  • діти 3-5 років по 5 мл 3 рази/день;
  • діти 5-12 років по 10 мл 2 рази/день;
  • діти від 12 років по 20 мл 2 рази/день.

За необхідності через 21 день курс прийому можна повторити.

Перед використанням обов’язково струсити пляшечку.

«Гельмізин» не є лікарським засобом і не містить ГМО.
Дієтична добавка. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем. Випускається у трьох формах: сироп у пляшечках 100 мл, 150 мл, 200 мл із градуйованим ковпачком або мірною ложкою 5 мл.

«Гельмізин» – сила природи на захисті від паразитів!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк