Малюк від 0 до 1 року Обране

«Лакто-Біфі» – новий мультипробіотик із Цинком

Усмішка здорового і веселого малюка для кожної матусі, наче сонечко в небі. Та коли малюк хворіє – на небі з’являються хмаринки.

Такими хмаринками можуть стати кишкові кольки, здуття живота чи розлади травлення внаслідок прийому антибіотиків.

Зазвичай, малюки страждають на кольки до 3-4 місяців, однак інколи «налаштування» травної системи може тривати й довше. Педіатри стверджують, що цей стан пов’язаний із періодичними спазмами кишечника і надмірним газоутворенням. Також причина може бути у тому, що дитина заковтує повітря при годуванні або ж мама вживає продукти, які стимулюють газоутворення.

У більш дорослому віці кольки можуть свідчити про інші розлади травної системи, зокрема лактазну недостатність, кишкові інфекції, запалення чи дисбіоз після прийому антибіотиків. Встановити точну причину і призначити лікування може лише спеціаліст, однак полегшити стан малюка можна за допомогою функціонального дитячого харчування – мультипробіотика «Лакто-Біфі».

На сьогоднішній день з-поміж усіх існуючих на ринку комплексів лактобактерій «Лакто-Біфі» є одним із найбільш збалансованих. Він містить містить 10 штамів пробіотичних мікроорганізмів, у його складі також є  фруктоолігосахариди і, що найважливіше – цинк – надзвичайно важливий мікроелемент, необхідний для функціонування клітин кишечника.  Саме це робить «Лакто-Біфі»  винятковим за своєю ефективністю.

Ще однією значимою перевагою мультипробіотика «Лакто-Біфі», порівняно з іншими препаратами, є невисока ціна, що робить його доступним для багатьох родин.

Мультипробіотик рекомендований для дітей від 6 місяців з метою нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту, зменшення кишкових кольок і здуття живота, а також для відновлення мікрофлори кишечника, особливо після прийому антибіотиків.

Його дуже легко вживати, адже засіб випускається у зручних саше, тож залишається лише відкрити пакетик і розчинити у грудному молоці чи дитячій суміші.

Склад 1 саше:

 • L.Acidophilus 3*10⁶
 • L.Rhamnosus 1,5*10⁶
 • L.Casei 1,0*10⁶
 • L.Plantarum1,0*10⁶
 • L.Bulgaricus 1,0*10⁶
 • B.Longum 1,0*10⁶
 • B.Infantis 1,0*10⁶
 • B.Breve 1,0*10⁶
 • S.Thermophilus 1*10⁶
 • S.Boulardii 0,5*10⁶
 • Цинк елементний 3 мг
 • Фруктоолігосахариди 100 мг

Допоміжні речовини: лактоза, мальтодекстрин, аеросил.

Спосіб вживання. Дітям від 6 місяців до 3 років вживати по 1 саше, приготованому* відповідним чином, 1 раз на день за 1 годину до годування. Дітям від 3 до 10 років можна вживати по 1 саше двічі на день; дітям старше 10 років – по 1 саше тричі на день за годину до їди.

Застереження до вживання: недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров’я дитини. Не перевищувати рекомендовану дозу.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.

Функціональне дитяче харчування. Не є лікарським засобом. Висновок ДСЕЕ № 602-123-20-3/27487 від 20.06.2018 р.

«Лакто-Біфі» – ефективна допомога для маленьких животиків!

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк