Малюк від 0 до 1 року Обране

«Лакто-Біфі» – новий мультипробіотик із Цинком

Усмішка здорового і веселого малюка для кожної матусі, наче сонечко в небі. Та коли малюк хворіє – на небі з’являються хмаринки.

Такими хмаринками можуть стати кишкові кольки, здуття живота чи розлади травлення внаслідок прийому антибіотиків.

Зазвичай, малюки страждають на кольки до 3-4 місяців, однак інколи «налаштування» травної системи може тривати й довше. Педіатри стверджують, що цей стан пов’язаний із періодичними спазмами кишечника і надмірним газоутворенням. Також причина може бути у тому, що дитина заковтує повітря при годуванні або ж мама вживає продукти, які стимулюють газоутворення.

У більш дорослому віці кольки можуть свідчити про інші розлади травної системи, зокрема лактазну недостатність, кишкові інфекції, запалення чи дисбіоз після прийому антибіотиків. Встановити точну причину і призначити лікування може лише спеціаліст, однак полегшити стан малюка можна за допомогою функціонального дитячого харчування – мультипробіотика «Лакто-Біфі».

На сьогоднішній день з-поміж усіх існуючих на ринку комплексів лактобактерій «Лакто-Біфі» є одним із найбільш збалансованих. Він містить містить 10 штамів пробіотичних мікроорганізмів, у його складі також є  фруктоолігосахариди і, що найважливіше – цинк – надзвичайно важливий мікроелемент, необхідний для функціонування клітин кишечника.  Саме це робить «Лакто-Біфі»  винятковим за своєю ефективністю.

Ще однією значимою перевагою мультипробіотика «Лакто-Біфі», порівняно з іншими препаратами, є невисока ціна, що робить його доступним для багатьох родин.

Мультипробіотик рекомендований для дітей від 6 місяців з метою нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту, зменшення кишкових кольок і здуття живота, а також для відновлення мікрофлори кишечника, особливо після прийому антибіотиків.

Його дуже легко вживати, адже засіб випускається у зручних саше, тож залишається лише відкрити пакетик і розчинити у грудному молоці чи дитячій суміші.

Склад 1 саше:

 • L.Acidophilus 3*10⁶
 • L.Rhamnosus 1,5*10⁶
 • L.Casei 1,0*10⁶
 • L.Plantarum1,0*10⁶
 • L.Bulgaricus 1,0*10⁶
 • B.Longum 1,0*10⁶
 • B.Infantis 1,0*10⁶
 • B.Breve 1,0*10⁶
 • S.Thermophilus 1*10⁶
 • S.Boulardii 0,5*10⁶
 • Цинк елементний 3 мг
 • Фруктоолігосахариди 100 мг

Допоміжні речовини: лактоза, мальтодекстрин, аеросил.

Спосіб вживання. Дітям від 6 місяців до 3 років вживати по 1 саше, приготованому* відповідним чином, 1 раз на день за 1 годину до годування. Дітям від 3 до 10 років можна вживати по 1 саше двічі на день; дітям старше 10 років – по 1 саше тричі на день за годину до їди.

Застереження до вживання: недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров’я дитини. Не перевищувати рекомендовану дозу.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.

Функціональне дитяче харчування. Не є лікарським засобом. Висновок ДСЕЕ № 602-123-20-3/27487 від 20.06.2018 р.

«Лакто-Біфі» – ефективна допомога для маленьких животиків!

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.