Коли малюк не може перетравлювати молоко – це справжній жах для мами. Втім сучасні вчені та медики запевняють: повноцінно годувати дитину та уникнути проявів непереносимості лактози – можливо.
Перші прояви непереносимості лактози у малюка можна помітити вже невдовзі після народження. Ознаки дуже прості та не пройдуть повз мамину увагу:
- здуття живота після вживання молочних продуктів
- часті та рідкі випорожнення
- неспокійний стан дитини після вживання молока
Все це свідчить про те, що організм малюка має недостатність лактази – ферменту, що перетравлює неодмінну складову молока – лактозу.
Причина тому – індивідуальна особливість організму, часто успадкована від батьків. Непереносимість лактози не лікується, але можна просто допомогти організму перетравлювати молоко та молочні продукти.
Для цього потрібно додати до дитячого меню препарати, що містять необхідний фермент – лактазу.
«Лактідін» – це лактаза у формі крапель, яку дуже зручно додавати у зціджене грудне молоко чи до дитячого харчування.
При грудному вигодовуванні достатньо зцідити 2 столових ложки молока у пляшечку та додати краплі (відповідно до дозування за віком дитини). Спочатку дати малюку молоко із краплями, а потім продовжити годування як завжди.
При штучному годуванні – додати краплі у рідку суміш, струсити пляшечку і нагодувати дитину.
«Лактідін» не містить ГМО та немає протипоказань, окрім індивідуальної чутливості до . Функціональне дитяче харчування. Не є лікарським засобом. Висновок ДСЕЕ № 602-123-20-3/178822 від 17.04.2018 р.
Підходить для дітей від 6 місяців, і що дуже важливо – цей засіб доступний для батьківського гаманця, на відміну від усіх аналогів.
Форма випуску «Лактідін» – краплі у пляшках 15, 30 чи 60 мл із кришкою та градуйованою піпеткою.
Регулярне вживання лактази допоможе організму малюка засвоювати молочні продукти, попереджуватиме запалення та здуття, а значить, позбавить від проблеми з травленням у майбутньому.
Тож не варто закривати очі на труднощі, з якими так легко впоратися.
Додати коментар