Малюк від 0 до 1 року

Необхідність раннього розвитку дитини

Ось-ось нарешті наступить щаслива мить – малюк, який так швидко росте у Вас під серцем, з’явиться на світ, щоб пізнавати його та радіти разом з Вами.

Як зауважує провідний фахівець компанії Fisher-Price, директор Дослідного центру ігрової лабораторії Fisher-Price, доктор наук Кетлін Альфано:

«Моменти найбільшої близькості із батьками малюк переживає під час спільної гри. Завдяки емоційному зв’язку, що виникає в ігровому процесі, він розуміє, що Вам подобається бути з ним».

 Поділяючи зі своїм малюком радість першої усмішки, перших відкриттів, перших кроків, Ви щодня створюєте дитині всі умови для її здорового розвитку й життєвого успіху. Від народження малюк пізнає та опановує світ за допомогою гри, вчиться шукати способи власного самовиявлення, розвиває свої таланти й навички.

 З іграшками ТМ Fisher-Price кожна хвилина малюка пройде весело, цікаво та з користю. Оригінальні іграшки заохочують дитину гратися й водночас розвиватися. Сучасні іграшки Fisher-Price є результатом творчості та наукової роботи численних фахівців. 

 • Над розробкою кожної нової іграшки протягом 18 місяців працює натхненна команда професіоналів: від дизайнерів до експертів із дитячого розвитку та безпечності продукції.
 • Іграшки виготовляють лише з високоякісних матеріалів, з урахуванням суворих вимог прискіпливих педіатрів. Іграшки проходять 15 різноманітних випробувань та тестувань.
 • Разом із фахівцями в команді Fisher-Price нові іграшки розробляють та випробовують також батьки з 7 000 родин.
 • В ігровій лабораторії Fisher-Price, що працює від 1961 року, нові іграшки тестують найкомпетентніші експерти – діти.

Fisher-Price враховує всі можливі потреби немовлят перших місяців життя й знає, що їм необхідні не лише вчасне годування, тепло та затишок.

Малюкам, як повітря, необхідне пізнання світу.

Що раніше Ви почнете створювати належне ігрове середовище, то раніше зможете стимулювати всебічний розвиток маленької особистості.

Які ж іграшки будуть потрібні Вашій дитині одразу після народження, в перші місяці життя?

Новонароджений малюк опановує зорове та слухове сприйняття простору, все в якому для нього – загальне розмите тло. Тому розвиток у цей період спрямований на тренування здатності вирізняти окремі об’єкти та звуки з фону.

Для немовляти від народження до трьох місяців актуальні  іграшки, що вчать фокусувати увагу на предметах.

У цьому маляті допоможуть чудові мобілі від ТМ Fisher-Price. Їх підвішують у полі зору дитини над колисочкою, щоб малюк міг спостерігати за предметами, що рухаються та слухати заспокійливі мелодії.

Переваги мобіле «Сон метелика» ТМ Fisher-Price:

 • рух іграшок по колу й проекція зображень розвивають уміння малюка фіксувати увагу на предметах;
 • приємні музика та світло створюють ідеальну заспокійливу атмосферу для засинання;
 • дитина привчається до певного порядку дій: підготовки до сну й засинання;
 • дистанційний пульт дає дорослим змогу легко керувати мобіле;
 • коли малюк підросте, мобіле може слугувати нічником у спальні дитини.

Важлива потреба для немовляти – відчуття безпеки.

Науковці стверджують, що саме в цьому віці на все життя закладаються стосунки зі світом, базова довіра чи недовіра до нього. Тому дуже важливо вчасно заспокоїти немовля, не тільки нагодувати та замінити підгузок, але й допомогти крихітці досягти емоційного комфорту – взяти на руки, попестити, поговорити, погойдати.

Ритми дотиків, звуків, гойдання забезпечують колиски, гойдалки та масажні крісла від ТМ Fisher-Price.

 Масажне крісло-гойдалка «Зоопарк» (до 18 кг)

Масажні крісла та крісла-гойдалки прийдуть на допомогу мамі, коли їй треба буде відновити свої сили чи зайнятися важливими справами.

Крісла та колисочки Fisher-Price обладнані як ігрові центри для малюка. Встановлені на них різноманітні брязкальця не лише забавляють дитину, а й розвивають її тактильні відчуття, що дуже важливо.

Масажні крісла та крісла-гойдалки створюють особистий ігровий простір для малюка.

 Дитина може безпечно гратися як самостійно, так і в компанії батьків чи старших дітей.

Більшість крісел мають зйомну  панель з іграшками, ремені фіксації для дитини та текстильний чохол, який можна прати в пральній машині.  

Колиски й крісла Fisher-Price – це:

 • спокій батьків за безпеку малюка;
 • розваги, спокій та затишок для дитини;
 • заспокоєння маляти м’якими вібраціями;
 • стимулювання зору, слуху й дотику малюка завдяки іграшкам, мелодіям та мерехтливим вогникам;
 • чудове місце для самостійного сидіння малюка, годування й заколисування перед сном.

Упевненість у собі закладається у віці, коли дитина вперше самостійно торкнеться до  іграшки, що привернула її увагу.

 Починаючи з 2-х місяців, коли дитина навчається тягнути рученята до цікавих їй об’єктів, відбувається встановлення зв’язку «рука-зір». Маля вперше відчуває свій вплив на предметний світ, навчається реалізовувати свої прагнення, а це – основа впевненості в собі. І закласти її допоможе Fisher-Price – компанія пропонує для дітей цього віку привабливі зовні й приємні на дотик іграшки-брязкальця.

 Найрізноманітніші брязкальця ТМ Fisher-Price:

 • допомагають розвивати моторику рук,
 • тренують координацію рухів,
 • стимулюють зір, слух і тактильні відчуття.
 • забезпечують малюкові гарний настрій.

 Поява перших зубиків (зубів) , (зубів) як відомо, супроводжується для малюка не найприємнішими відчуттями. Для таких випадків компанія Fisher-Price розробила прорізувачі зі спеціальних матеріалів, що заспокоюють запалені ясна.

 У період від 3 до 6 місяців актуальними для розвитку малюка стануть ігрові килимки. Адже в цьому віці дитина вчиться спочатку тримати голівку, хапати предмети; потім намагається перевертатися з животика на спинку та навпаки; згодом маля виконує дві дії одночасно, наприклад, белькоче й хапає предмети; й нарешті починає переносити вагу на ноги. Ігровий килимок супроводжуватиме малюка в усіх цих досягненнях, причому стане не лише майданчиком головних дій, але й стимулом до дослідження навколишнього простору.

Коли Вашому маляті вже не лежиться в колисці, чудовим місцем і, водночас, способом активного дозвілля стане ігровий інтерактивний килимок.

 Компанія Fisher-Price розробила інтерактивні килимки спеціально для розвитку у малюків:

 • великої та дрібної моторики,
 • сенсорної системи,
 • розумової діяльності.

До того ж, вони надзвичайно міцні та надійні, адже розраховані на тривале використання!

 Після шести місяців дитина активно пізнає світ, у неї виникають уявлення про властивості та взаємодію предметів. Рухові можливості малюка розширюються – він упевнено сидить, вчиться повзати, а згодом і ходити, разом з цікавими іграшками ТМ Fisher-Price, що заохочують до активних розваг.

 Запрошуємо відвідати сайт: www. fisher-price.ua . На цьому ресурсі Ви знайдете корисну інформацію щодо розвитку дітей, поради щодо організації гри та актуальності іграшок на різних етапах зростання Вашого малюка.

Компанія Fisher-Price прагне, щоб Ваше материнство сповнилося ще більшою радістю та натхненням!

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.