Малюк від 0 до 1 року

Причина осложнений после прививки – глисты

95% европейцев заражены гельминтами, свидетельствуют последние медицинские исследования. Украинские иммунологи предупреждают: гельминты угнетают иммунную систему человека и особенно опасны для детей в период проведения вакцинации.

При наличии глистов делать прививку ребенку опасно, заявила Галина Бекетова, профессор НМАПОУ им. Шупика. Потому перед вакцинацией необходимо провести лабораторное обследование. По данным специалистов Института эпидемиологии и инфекционных болезней им.Громашевского, в Украине глистами заражен каждый третий ребенок.

Симптомами наличия паразитов могут быть пониженный аппетит, головная боль, бессонница, слабость, дискомфорт в животе, тошнота. Глисты могут стать причиной задержки роста и интеллектуального развития ребенка, заявляют врачи.

Источник: 5.ua

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.