Малюк від 0 до 1 року

Як можна привчити дитину до корисних продуктів

Якщо батьки хочуть привчити дитину їсти овочі та фрукти, то потрібно починати під час вагітності, і дотримуватися особливий режим харчування, пише The Daily Mail. Дослідження, в яких взяли участь 46 дітей 6-12 місяців, показали, що вони з задоволенням їдять те, що їла під час вагітності та грудного вигодовування мати.

Наприклад, якщо мати часто пила морквяний сік (кілька разів на тиждень), діти в два рази частіше їли кашу з цим смаком (80 грамів каші проти 44 грамів в контрольній групі). “Діти спочатку тягнуться до продуктів, що містять цукор і сіль”, – говорить доктор Джулі Меннелл з Центру Monell, – “А ось гіркуваті овочі їм не до смаку.”

До 2 років раціон дитини має бути таким же різноманітним, що і у дорослого. До смаку овочів і фруктів дитину треба привчати поступово, тому обмазувати варенням капусту безглуздо.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.