Пологи

«Європейське» очищення кишковика перед пологами

 
 Коли наближається дата пологів, перед майбутніми мамами постає делікатна проблема очищення кишковика, а

простіше кажучи, клізми. «Робити чи не робити» – питання майже як у Шекспіра!

Справа в тому, що під час пологів відбувається мимовільне випорожнення, і мало хто з нас хоче опинитись у «неприємній» ситуації, особливо якщо пологи партнерські і чоловік поряд.

З іншого боку, звичайну клізму досить незручно робити самостійно, а стандартні 1,5- 2,5 літри рідини – досить великий об’єм, що, як вважають деякі лікарі, може викликати  навіть скорочення матки. То що ж робити?

На щастя, э компромісне рішення – французька одноразова клізма Нормакол, що повністю готова до застосування

Переваги клізми Нормакол:

  • зручна у застосуванні: адже це невеличка резинова «колба», що їїлегко тримати та стиснути однією рукою, а, отже, за необхідності, процедуру можна зробити собі без сторонньої допомоги (до речі, навіть наконечник вже змащений!);
  • об’єм клізми Нормакол  лише 130 мл (менше склянки!). Завдяки збалансованому складу такий маленький об’єм очистить так само ефективно, як 2,5 літри звичайної клізми;
  • клізма Нормакол одноразова. Отже, вам не потрібно у таку відповідальну мить турбуватись про те, чи гарно помита та продезінфікована клізма, що її вам роблять (всі ми знаємо про небезпечні гепатити та навіть ВІЛ-інфекцію, що можуть передаватись через медичне обладнання).
 

Погодьтесь, краще продумати всі дрібниці до моменту «ікс»! Довірте очищення свого кишечнику клізмі Нормакол та заготуйте її заздалегідь до пологів, щоб у потрібну мить отримувати тільки задоволення від процесу!

 

N.В. А якщо ви стикнетесь з проблемою післяпологових закрепів, згадайте про Норгалакс – проносну мікроклізму (10мл), що діє тільки в кишковику та забезпечує випорожнення через 5-20 хвилин після застосування. Просто, швидко, зручно та безпечно!

 

Реклама лікарських засобів.

Перед застосуванням порадьтесь з лікарем та уважно ознайомтесь з інструкцією. Виробник: Норжин Фарма (Франція).

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.