Пологи

«Європейське» очищення кишковика перед пологами

 
 Коли наближається дата пологів, перед майбутніми мамами постає делікатна проблема очищення кишковика, а

простіше кажучи, клізми. «Робити чи не робити» – питання майже як у Шекспіра!

Справа в тому, що під час пологів відбувається мимовільне випорожнення, і мало хто з нас хоче опинитись у «неприємній» ситуації, особливо якщо пологи партнерські і чоловік поряд.

З іншого боку, звичайну клізму досить незручно робити самостійно, а стандартні 1,5- 2,5 літри рідини – досить великий об’єм, що, як вважають деякі лікарі, може викликати  навіть скорочення матки. То що ж робити?

На щастя, э компромісне рішення – французька одноразова клізма Нормакол, що повністю готова до застосування

Переваги клізми Нормакол:

  • зручна у застосуванні: адже це невеличка резинова «колба», що їїлегко тримати та стиснути однією рукою, а, отже, за необхідності, процедуру можна зробити собі без сторонньої допомоги (до речі, навіть наконечник вже змащений!);
  • об’єм клізми Нормакол  лише 130 мл (менше склянки!). Завдяки збалансованому складу такий маленький об’єм очистить так само ефективно, як 2,5 літри звичайної клізми;
  • клізма Нормакол одноразова. Отже, вам не потрібно у таку відповідальну мить турбуватись про те, чи гарно помита та продезінфікована клізма, що її вам роблять (всі ми знаємо про небезпечні гепатити та навіть ВІЛ-інфекцію, що можуть передаватись через медичне обладнання).
 

Погодьтесь, краще продумати всі дрібниці до моменту «ікс»! Довірте очищення свого кишечнику клізмі Нормакол та заготуйте її заздалегідь до пологів, щоб у потрібну мить отримувати тільки задоволення від процесу!

 

N.В. А якщо ви стикнетесь з проблемою післяпологових закрепів, згадайте про Норгалакс – проносну мікроклізму (10мл), що діє тільки в кишковику та забезпечує випорожнення через 5-20 хвилин після застосування. Просто, швидко, зручно та безпечно!

 

Реклама лікарських засобів.

Перед застосуванням порадьтесь з лікарем та уважно ознайомтесь з інструкцією. Виробник: Норжин Фарма (Франція).

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк