Вагітність Обране

Приємна і бажана вагітність

Приємна і бажана вагітність

Звичайно, щаслива вагітність – це здорова вагітність. І найбільше будь-яка мама хоче, щоб малюк правильно розвивався і народився здоровим. Важливим кроком до цього є повноцінне харчування, адже це найкращий спосіб отримати необхідні вітаміни та мінерали. Але під час вагітності, вам може не вистачати основних поживних речовин. Особливо це актуально в складних умовах, коли доступ до деяких продуктів обмежений і зробити свій раціон різноманітним неможливо. В такому випадку слід обговорити з лікарем прийом вітамінів та дієтичних добавок.

Фолієва кислота потрібна до і під час вагітності

Одна з небагатьох добавок, щодо якої лікарі досягли консенсусу – фолієва кислота необхідна для всіх вагітних. Найкраще, якщо ви почнете її приймати ще на етапі планування вагітності. Вона може запобігти вродженим аномаліям головного і спинного мозку дитини. Якщо ви не приймали фолієву кислоту до зачаття, почніть одразу ж, як дізнаєтеся про вагітність. Отримати потрібну для здорової вагітності кількість фолієвої кислоти лише з їжі складно, тому не нехтуйте добавками.

Перевірте рівень вітаміну D

Вітамін D регулює кількість кальцію і фосфату в організмі, які необхідні для підтримки здоров’я кісток, зубів і м’язів. Наше тіло виробляє вітамін D, коли шкіра піддається впливу сонячного світла приблизно в період з квітня по вересень. Також вітамін D також міститься в деяких продуктах – яйцях, рибі, червоному м’ясі. Але важко отримати його достатню кількість, перебуваючи на сонці та з їжі. Обговоріть з лікарем, чи варто вам перевірити свій рівень вітаміну D. Можливо, за результатами досліджень вам потрібно приймати його додатково.

Під час вагітності вам потрібно більше заліза

Залізо підтримує розвиток плаценти і плоду. Воно допомагає вашому організму виробити кров для постачання плоду киснем і запобігти анемії – стану, який характеризується малою кількістю здорових еритроцитів. Також, якщо вам не вистачає заліза, ви, ймовірно, будете відчувати сильну втому. Є ряд продуктів, які містять залізо, але якщо за результатами лабораторних досліджень виявлено залізодефіцит, з ним не впоратися лише за допомогою дієти, потрібні спеціальні препарати.

Чи необхідні вам полівітаміни для вагітних

Якщо ви різноманітно харчуєтесь, то, швидше за все, полівітаміни непотрібні. Якщо з будь-яких причин ваше харчування неповноцінне, обговоріть з лікарем можливість прийому таких комплексних добавок.

Три правила прийому дієтичних добавок під час вагітності

  1. Порадьтеся з лікарем. Лікар, який спостерігає вашу вагітність найкраще знає конкретно ваш випадок, ознайомлений з результатами ваших аналізів, тому зможе прийняти обґрунтоване рішення і призначити саме те, що вам потрібно.
  2. Якщо ви вирішили почати прийом полівітамінів, віддайте перевагу спеціальним добавкам для вагітних (пренатальним вітамінам) – їх склад відповідає потребам організмів і жінки, і малюка.
  3. Будьте обережні, адже високі дози деяких вітамінів можуть бути шкідливими для вашої дитини.

Хай всі малюки будуть бажаними, вагітності легкими і приємними, а майбутні мами спокійними і щасливими!

Добавки:

  • Вітамін Д
  • Фолієва кислота
  • Пренатальні комплекси
  • Залізо

https://ua.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-vitamin-d3-50-mcg-2-000-iu-90-fish-gelatin-softgels/77548?langcode=ru-RU&utm_content=PR&utm_medium=medprosvita

https://ua.iherb.com/pr/super-nutrition-simplyone-prenatal-triple-power-multivitamins-90-tablets/6364?langcode=ru-RU&utm_content=PR&utm_medium=medprosvita

https://ua.iherb.com/pr/now-foods-folic-acid-800-mcg-250-tablets/601?langcode=ru-RU&utm_content=PR&utm_medium=medprosvita

https://ua.iherb.com/pr/thorne-research-basic-prenatal-90-capsules/18131?langcode=ru-RU&utm_content=PR&utm_medium=medprosvita

https://ua.iherb.com/pr/now-foods-iron-double-strength-36-mg-90-veg-capsules/54089?langcode=ru-RU&utm_content=PR&utm_medium=medprosvita

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я

℗ – Матеріали, позначені цим знаком, розміщуються на правах реклами.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.