Здоров’я і краса мами

Щоб запобігти хронічним недугам, достатньо однієї тарілки каші з цілісних злаків

Вчені, які досліджують антиоксиданти впевнені, що тарілка каші допомагає захистити від діабету і хвороб серця, передає ABC News. Професор Стефан Лілліойя з Дослідницького інституту Іллаварра спеціально проаналізував 11 досліджень, присвячених споживанню цільнозернових продуктів.

Звіти охоплюють сотні людей, за якими стежили більше 10 років. Виявилося, що люди, які споживали 40-50 грамів цільного зерна, більше за інших були захищені від хронічних захворювань. У великій тарілці каші приблизно 45 грамів цільних злаків.

Проте 80% людей не споживають злаки в потрібній кількості. Чим більше людина їсть злаків, тим більше буде ефект. Головне, щоб зародок і висівки не віддалялися (в висівках міститься порція сполук, необхідних для росту зерна). В іншому випадку, сильно знизиться поживна цінність.

Плюс, скоротиться вміст клітковини, корисної для кишечника. Учені нагадують: алейрон – кристалізоване речовина в зернах – багатий вітамінами, мінеральними речовинами, білками і антиоксидантом – ферулової кислотою.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.