Відповіді на питання

Аналізи на ТОРЧ-інфекцію

З листа не зовсім є зрозумілим, чому і коли Ви здавали аналізи на ТОРЧ-інфекцію, адже  жінки можуть здавати такі аналізи в період планування вагітності, а вагітні жінки здають за показами, що їх визначає лікар.

Їх результат є однією з складових подальшого планування та ведення вагітності.

Щодо трактування аналізів Ваших , то ми цього не робимо, їх результати повинен коментувати Ваш лікар акушер-гінеколог в ЖК.

Він же і повинен Вам пояснити:

–          чому даний лікарський препарат є недієвим (протефлазид в будь триместрі вагітності призначається, виходи з доцільності, порівнюючи можливу користь для матері і потенційний ризик для дитини);

–           чому не потрібно було здавати аналіз на ТОРЧ-інфекцію (згідно вимог наказу МОЗ №417 від 15.07.2011 вагітні жінки здають такі аналізи за показами).

Якщо ж він цього не зробить, зверніться, будь ласка, до завідувача ЖК за необхідними роз’ясненнями.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.