Відповіді на питання

Болі внизу і з боків живота від час вагітності

Прояви черевних і тазових болів — не рідкість в перебігу вагітності, і найчастіше вони пов’язані з нормальним фізичними змінами в організмі жінки, викликаними її новим становищем.

Локалізація болю (хворобливі відчуття в нижньому відділі живота і таза) може залежати в якійсь мірі від імплантації (прикріплення) ембріона в матці, гормональними змінами в організмі вагітної, розтягненням зв’язок і тканин, що оточують матку.

Абсолютно нешкідливі, але тим не менш неприємні скупчення газів (метеоризм) і здуття живота, теж можуть  супроводжуватись болями в попереку.

Для того, щоб виключити ці чи інші причини появи болю чи просто неприємних відчуттів, потрібно додатково проконсультуватись у лікаря, який спостерігає вашу вагітність. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.