Відповіді на питання

Чи можна приймати L-тироксин під час вагіності?

Пані Галино, з таким діагнозом, як у Вас, прийом ліків для нормалізації роботи щитоподібної залози є практично єдиним виходом, як наслідок прийому буде змінюватись і рівень АТ-ТПО.

Щодо того, що Ваша перша дитина відмовилась від грудного вигодовування внаслідок прийому L-Тироксину, цього  я підтвердити не можу, адже дуже багато жінок приймають даний препарат і продовжують годувати дитину грудьми.

Відносно довіри лікарю вам потрібно самій з цим розбиратись, адже лікування призначене правильно, а моральні аспекти це справа особиста.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.