Відповіді на питання

Чи можна вживати припарат Монурал вагітним?

Можна, але не бажано.

Використовувати монурал під час вагітності для лікування циститу слід тільки в крайніх випадках і під контролем лікаря. Монурал може чинити негативний вплив на плід і на дитину, яка перебуває на грудному вигодовуванні.

Тому, його застосування під час вагітності і лактації можливе лише за життєвими показаннями або якщо очікуваний ефект терапії перевищує потенційний ризик для плода, тобто Монурал під час вагітності використовується, якщо практична користь від цього перевищує ризик вродженого каліцтва плода.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.