Відповіді на питання

Чи можна зареєструватись в ЦЗ, за 7 тижнів до декретної відпустки, якщо на роботі скоротили?

Можна, чому ні. А відносно скорочень потрібно почитати уважно статті в розділі»Юридичні поради» на сайті «Зростай, малюк!» або безпосередньо статті 174-186 «Праця жінок» КзПП України