Відповіді на питання

Чи повинен мій батько проходити ЛКК (що потребує стороннього догляду)?

В залежності від того, що Ви хочете отримати в результаті, адже ст. 7 Закону України “Про соціальні послуги” передбачено, що фізичним особам, які надають соціальні послуги, призначаються і виплачуються компенсаційні виплати.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк