Відповіді на питання

Який термін вагітності ?

 

В принципі, за датою останніх місячних, більше можна схилятись до терміну, визначеного другою лікаркою.

Але ще є таке обстеження, як УЗД. Перше УЗД під час вагітності  на терміні о з 11-го до 14 тижнів 14 тижнів найбільш точно визначає  термін вагітності з точністю до декількох днів, а також встановлюють факт багатоплідної вагітності. Крім того одночасно необхідно проводити і скринінг-тест,

Його ще називають генетичним, бо на терміні з 11 до 14 тижнів вагітності велика ймовірність визначення вад розвитку плода.

Судячи по терміну вагітності, визначеному другою лікаркою, вже прийшов час другого УЗД та скринінг-тесту другої половини вагітності.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.