Відповіді на питання

Чи змінюється щось, коли під час відпустки по навчанню оформити відпустку по вагітності і пологах?

Згідно законодавства України надання двох відпусток одночасно не передбачено – оплачується тільки одна з них.

Детально можна прочитати в статтях «ДОПОМОГА У ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ АСПІРАНТКАМ, ДОКТОРАНТКАМ…» та «ПРАВО ВАГІТНИХ НА ВІДПУСТКУ»розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк» та в Законі України «Про відпустки».

Стаття 15. Відпустка у зв’язку з навчанням у вищих навчальних закладах, навчальних закладах післядипломної освіти та аспірантурі

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк