Відповіді на питання

Діагностика інфікування туберкульозом

Доброго дня, пані Олю!

Якщо ви на даний час проживаєте у США, Вам прийдеться жити за їх законами.

Нижче я приведу дещо різні погляди в країнах СНД (Україні, Росії тощо) та США на саму первинну діагностику інфікування туберкульозом.

 

Американський метод оцінки відрізняється урахуванням ступеня ризику інфікування туберкульозом даного пацієнта, залежно від цього трактується і розмір інфільтрату.

В США, у зв’язку з відсутністю поголовної вакцинації БЦЖ, позитивна реакція в зв’язку з наявним імунітетом, викликаним щепленням БЦЖ, трактується як хибнопозитивна, але пацієнти з такою реакцією вже попередньо вважаються інфікованими незалежно від факту щеплення.

Існує також відмінність у самій методиці постановки проби – в США використовують пробу з введенням 5 ТО туберкуліну, в той час як в Україні вводять 2 ТО. Хоча з іншого боку, актуальність інфекції в США значно нижче і цей факт якраз і покликаний нівелювати більш низьке дозування.

Оцінка результату проби в американській методиці ставиться в залежність не тільки від розміру папули, а й факторів ризику інфікування, яким міг бути підданий даний пацієнт.

Усіх я перераховувати не буду, зазначу тільки ту, під градацію якої Ви з донечкою повністю підпадаєте

Позитивною проба вважається за наступних умов: Реакція 10 і більше мм вважається позитивною для: Осіб, народжених за кордоном.

А методи профілактики туберкульозу у нас та США практично однакові, тому Вам прийдеться дотримуватись рекомендацій тамтешніх лікарів.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.