Відповіді на питання

Діагностика інфікування туберкульозом

Доброго дня, пані Олю!

Якщо ви на даний час проживаєте у США, Вам прийдеться жити за їх законами.

Нижче я приведу дещо різні погляди в країнах СНД (Україні, Росії тощо) та США на саму первинну діагностику інфікування туберкульозом.

 

Американський метод оцінки відрізняється урахуванням ступеня ризику інфікування туберкульозом даного пацієнта, залежно від цього трактується і розмір інфільтрату.

В США, у зв’язку з відсутністю поголовної вакцинації БЦЖ, позитивна реакція в зв’язку з наявним імунітетом, викликаним щепленням БЦЖ, трактується як хибнопозитивна, але пацієнти з такою реакцією вже попередньо вважаються інфікованими незалежно від факту щеплення.

Існує також відмінність у самій методиці постановки проби – в США використовують пробу з введенням 5 ТО туберкуліну, в той час як в Україні вводять 2 ТО. Хоча з іншого боку, актуальність інфекції в США значно нижче і цей факт якраз і покликаний нівелювати більш низьке дозування.

Оцінка результату проби в американській методиці ставиться в залежність не тільки від розміру папули, а й факторів ризику інфікування, яким міг бути підданий даний пацієнт.

Усіх я перераховувати не буду, зазначу тільки ту, під градацію якої Ви з донечкою повністю підпадаєте

Позитивною проба вважається за наступних умов: Реакція 10 і більше мм вважається позитивною для: Осіб, народжених за кордоном.

А методи профілактики туберкульозу у нас та США практично однакові, тому Вам прийдеться дотримуватись рекомендацій тамтешніх лікарів.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк