Відповіді на питання

Есть ли возможность получить материальную помощь и если да, то как?

На сьогодні Ви можете подати в управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) заяву на допомогу по догляду на дитину до трьох років.

Дії УПСЗН відносно призначення допомоги при народженні дитини в правовому полі були абсолютно правильними.

Детально що видів соціальних допомог та порядку їх призначення можна прочитати в статтях  «ДОПОМОГА ПО НАРОДЖЕННЮ ДІТЕЙ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ЗА КОРДОНОМ», «ДЕРЖАВНА ДОПОМОГА ПІСЛЯ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ», «СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ В 2013 РОЦІ», «ДОПОМОГА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ВІКОМ ДО ТРЬОХ РОКІВ» розділу «Юридичні поради» сайту «Зростай, Малюк!».

Основою усіх законодавчих актів є Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.