Відповіді на питання

Фініки і грудне вигодовування

Не варто виключати фініки з раціону матері-годувальниці. Наявність фініків в повсякденному раціоні корисна при лактації – вони збагачують склад молока, забезпечують більш  повноцінне харчування малюка.

Але, хоча дієтологи рекомендують вживати фініки замість солодощів тим, хто дотримується дієти і прагне підтримувати свою вагу в нормі, потрібно звернути все-таки увагу на їх калорійність.

У 100 г фініків міститься близько 280 кал, а в одному фініку знаходиться приблизно 23 калорії, тому надмірне поїдання фініків веде до легкого набору зайвих кілограмів.

Більш детально про фініки і вагітність читайте на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Поради лікаря». 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.