Відповіді на питання

Гормони щитоподібної залози та злотистий стафілокок

Вільний тироксин (ВТ4) в межах норми.

Золотистий стафілокок при ослабленні імунітету може викликати безліч захворювань і симптомів – від вугрів, нагноєння ран, фурункулів до пневмонії, менінгіту, до загального зараження крові – сепсису.

Перенесена стафілококова інфекція, на жаль, не залишає після себе ніякого специфічного імунітету – тобто знову можна захворіти відразу ж. Крім того, стафілококи виробляють ентеротоксин – проміжний продукт обміну – який викликає ознаки найсильнішого отруєння.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.