Відповіді на питання

Набряк ніг під час вагітності та після

Після пологів набрякання ніг поступово повинне зменшуватись, але для цього потрібен досить тривалий час від двох до шести тижнів. Але, для того, щоб вони зменшувались потрібно слідкувати за своїм харчуванням: зменшити кількість вживаної солі та цукру, рідину теж вживати помірно, під час сну підкладати під кінцівки валики чи подушку.

Якщо ж набряки не проходять потрібно проконсультуватись у судинного хірурга, щоб виключити розвиток варикозу, хірург же і призначить необхідне медикаментозне лікування.

Сотник Іван Минович, медичний координатор ГОСІІ “ПРОСВІТА”

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.