Відповіді на питання

Лактаційний криз

У вашому випадку це може бути так званий лактаційний криз , тобто тимчасове короткочасне зменшення кількості молока, яке виникає без явної видимої причини. Основою лактаційного кризи є порушенння у гормональній системі жінки, що почасти пов’язані з періодичністю гормональної регуляції лактації, у сполученні з підвищенням Вашої рухової активності жінки та досить інтенсивним ростом вашого малюка.

Лактаційні кризи виникають на 3—6 тижні, 3, 4, 7 і 8 місяцях лактації. їх тривалість в середньому становить 3—4 дні, вони носять цілком зворотній характер і не являють собою небезпеки для здоров’я ди­тини.

Якщо дитина отримує недостатньо материнського молока, їй призначають догодовування у вигляді донорського молока або адаптованих молочних сумішей. При цьому, чим молодша дитина, тим бажаніше як догодовування використовувати донорське жіноче молоко. У віці 4-5 місяців від нього можна відмовитися і перейти на догодовування адаптованими сумішами.

Якщо ж все-таки ваш малюк відмовляється від вживання суміші, тоді прийдеться застосувати більш прикорм.

Щодо правил його введення читайте сайті «Зростай, Малюк!» в статті – ЗАГАЛЬНІ ПРИНЦИПИ ВВЕДЕННЯ ПРИКОРМУ

Сотник Іван Минович, медичний координатор ГОСІІ “ПРОСВІТА”

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.