Відповіді на питання

Несвоєчасна виплата коштів

У разі несвоєчасної виплати (невиплати) коштів за до- та післяпологову відпуст­ку звертайтесь до районних (міських) Фондів соціального страхування з тимча­со­вої втрати працездатності (ФСС ТВП) за місцем проживання (реєстрації).

–              Телефон «Гарячої лінії» Фонду соціального страхування з тимчасової втрати пра­це­здатності України (ФСС ТВП): –  0-800-501-892;

У разі невиплати допомоги по народженню дитини звертатись до районних (місь­ких) управлінь(відділів) праці та соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації).

–      Телефон «Гарячої лінії» Кабінету Міністрів України:   0-800-507-309;

–      Телефон Департаменту виплат Міністерства соціальної політики України:   044-289-56-78.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.