Відповіді на питання

Оформлення декретної відпустки у з’вязку із другою вагітністю

Вам необхідно повідомити роботодавця про настання другої вагітності під час перебування у декретній відпустці із старшою дитиною та передати оформлений лікарняний листок для нарахування та оплати за ним. У відповідності до чинного законодавства України, жінці, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, у разі настання повторної вагітності оформлюється листок непрацездатності по відпустці у зв’язку із вагітністю та пологами на загальних підставах.

Ви можете особисто відвезти документи на роботу і написати відповідну заяву, або попередньо в телефонному режимі вирішити всі питання та передати заяву разом із документами через Вашого чоловіка або інших родичів, які матимуть змогу Вам допомогти.

Щодо обчислення строку перебування у декретній відпустці: при оформленні повторної декретної відпустки фактично відбувається закриття першої декретної відпустки і відкривається нова декретна відпустка по другій дитині. При цьому за Вашою старшою дитиною зберігається право на отримання допомоги на дитину до 3-х років (тобто, Ви отримаєте оплату декретного лікарняного листка, допомогу при народженні другої дитини у відповідній сумі та допомогу по догляду за дитиною до 3-х років).

Бажаю Вам удачі!

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.