Відповіді на питання

Результат анализа

На жаль, не допоможу.

Результати аналізів, УЗД та інших досліджень не аналізуємо.

Порівнювати результати однакових, але виконаних в різних лабораторіях аналізів некоректно, тому що одиниці виміру і норми часто не збігаються. Це пов’язано з тим , що для проведення дослідження в цих лабораторіях використовують різні тест-системи. І для розрахунку ризиків патології на даний час теж існує кілька спеціальних програм зі своїми нормами. А результати такого важливого обстеження, як пренатальний скринінг повинен мати можливість оцінити будь-який лікар -гінеколог.

 У вашому випадку повинні зробити лікарі-лаборанти та акушери-гінекологи, які ведуть вагітних. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.