Відповіді на питання

Скажіть, будь ласка, чи маю я право на отримання допомоги при народженні другої дитини, дитина народилася за кордоном

Жінки, які постійно проживають (зареєстровані) на території України та народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані консульськими установами України в країні перебування  або компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Факт народження громадянкою України дитини за кордоном повинен бути завірений в консульській установі (посольстві, консульстві) України в країні народження, де мати повинна отримати тимчасове свідоцтво про народження.

Якщо одночасно дитина реєструється і в органах самоуправління країни тимчасового проживання, зазвичай виникають перепони в призначенні допомоги по народженню дитини.

До управління праці та соціального захисту за місцем постійного проживання в Україні надаються паспорт, копія свідоцтва про народженняч та заява щодо призначення допомоги. Усі інші документи згідно законодавства України збирають органи соціального захисту населення.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк