Відповіді на питання

Підвищення температури протягом 2-місяців

Причин субфебрилітету у малюка може бути дуже багато: від незначного вогнища інфекції в дитячому організмі до так званого термоневрозу, коли температура тіла у дитини підіймається вище норми внаслідок підвищеної рухової (в першу чергу) або інтелектуальної активності.

Вам самій потрібно провести вимірювання температури тіла у дитини за певним графіком ( погодинно чи по періодам доби – ранок, обід, вечір).

Це може дати певні підґрунтя для роздумів лікарю. В разі необхідності провести більш детальні інструментальні обстеження, в тому числі і на наявність глистної інвазії.

Більш детально можна прочитати на сайті «Зростай, Малюк!»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.