Відповіді на питання

Скажіть чому мені не виплатили лікарняні,я в декреті з 29 листопада 2013 року?

Виплати проводить районний Фонд соціального страхування тимчасової втрати працездатності, у разі, якщо Ви працювали до відпустки, або управління праці та соціального захисту населення, якщо були безробітною.

Тому спочатку потрібно звернутись до однієї з цих організацій. Після отримання відповіді від них, якщо вона Вас не задовольнить, можна  поскаржитись на невиплату – телефони усіх «Гарячих ліній» ви знайдете на нашому сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Юридичні питання».

У разі відсутності реакції звертайтесь до суду з позовом до Казначейства – це їх примхи.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.