Відповіді на питання

Соціальні виплати по догляду за дитиною до 3-х років

Відразу ж після закінчення післяпологової відпустки Вам потрібно оформити частково оплачувану відпустку по догляду за дитиною до трьох років, після 01 липня ніхто Вам її вже не надасть. А якщо ви не використали щорічну відпустку – напишіть заяву на її грошову компенсацію.Почитайте, будь ласка, уважно статті розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!», особливо зміни до закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.