Відповіді на питання

Як нараховуються кошти по листу непрацездатності?

По-перше, листок непрацездатності потрібно було надати в бухгалтерію по місцю роботи або в УПСЗН за місцем проживання, якщо Ви маєте статус безробітної.

Детально про нарахування допомоги по вагітності та пологах, а на неї мають право усі вагітні, можете прочитати в статтях «ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ ОПЛАТИ ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ», «ПРАВО ВАГІТНИХ НА ВІДПУСТКУ», «ПРОСТИЙ РОЗРАХУНОК ДЕКРЕТНИХ ВИПЛАТ», «ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ВИПЛАТА ВІДПУСТКИ В ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ (ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ ) В УКРАЇНІ» розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!».

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.