Відповіді на питання

Таке питання вже було

Матеріальна допомога в зв’язку з вагітністю та пологами для безробітних призначається у розмірі не менше, ніж  25 відсотків  від розміру установленого Законом про державний бюджет прожиткового мінімуму для працездатного населення (тим, хто взагалі не зареєстрований в ЦЗ).

Для оформлення матеріальної допомоги в зв’язку з вагітністю та пологами необхідно звернутися до районного управління праці та соціального захисту за місцем реєстрації.

Щодо визначення статусу одинокої матері а також отримання статусу малозабезпееченої сім’ї Вам також потрібно звертатись до районного управління праці та соціального захисту за місцем реєстрації.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.