Відповіді на питання

Три питання про щеплення

В даному випадку ревакцинацію краще проводити багатокомпонентною вакциною «Інфанрікс гекса», що має в своєму складі компоненти для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацеллюлярний компонент), гепатиту B, поліомієліту та Haemophilus influenzae типу b.

Згідно вимог «Календаря профілактичних щеплень» з метою раннього виявлення туберкульозу проба Манту з 2-а туберкуліновими одиницями туберкуліну застосовується для всіх дітей з 12-місячного віку систематично раз на рік незалежно від попереднього результату.

Зі змістом усього «Календаря профілактичних щеплень» можна ознайомитись на сайті «Зростай, Малюк!», в розділі  «Поради лікаря».  

 Відносно щеплень поза «Календарем…», то я б радив Вам проводити їх тільки у разі виїзду за кордон, до країн, відвідування яких вимагає проведення певних профілактичних заходів, в тому числі і щеплень.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.