Відповіді на питання

Умови призначення допомоги при народженні дитини

Стаття 11. Умови призначення допомоги при народженні дитини 
     Допомога  батькам  при  народженні  дитини  призначається  на підставі  свідоцтва  про  народження  дитини.  Опікунам  зазначена допомога призначається на підставі рішення про встановлення опіки. 
Для  призначення  допомоги  при  народженні  дитини до органу праці  та  соціального  захисту  населення  за  умови пред’явлення паспорта  або  іншого  документа, що посвідчує особу, та свідоцтва про  народження дитини подається заява одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина.
Заява  складається у довільній формі із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини.
 Даний перелік документів є вичерпним.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.