Відповіді на питання

Вітряна віспа у вагітної жінки

Вітряна віспа у вагітної жінки не розглядається лікарями як показання до штучного переривання вагітності. У разі зараження вітрянкою під час вагітності в терміни до 14 тижнів ризик для плоду становить 0,4 % , а у разі зараження в терміни від 14 до 20 тижнів – не більше 2%.

Після 20 тижнів для дитини ризику фактично немає. Лікування специфічним імуноглобуліном під час вагітності різко знижує навіть цей дуже маленький ризик для майбутньої дитини.

Більш небезпечно і загрожує великими ускладненнями захворювання вітрянкою вагітної жінки на пізніх термінах вагітності. Найбільший ризик захворювання новонародженого вітрянкою виникає тоді , коли мати захворює вітряною віспою за 2 дні до пологів і в межах 5 днів після них.

 До того, ж, запитайте у своєї матері, можливо ви в дитинстві перехворіли на вітряну віспу, тоді ризик інфікування знижується практично до мінімуму.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.