Відповіді на питання

Вигодовування малюка

Якщо Ви годуєте малюка грудьми, а у нього живіт бурчить, з’являється алергія – це, на мою думку, є прояви діатезу, що виникають внаслідок неправильного харчування матері.

Якщо ж малюк перебуває на штучному вигодовуванні – потрібно правильно підібрати суміші, порадившись з Вашим лікарем-педіатром.

Відносно прийому Дуфалака, ентерожерміни і  якогось біфіду… – в першу чергу налаштуйте годування – грудне, змішане чи штучне, малюка.

Якщо ж з годуванням все гаразд, потрібно ще раз перевірити здатність організму малюка до переварювання їжі.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.