Відповіді на питання

Виплати із соц. страха

 

Виплата коштів за до- та післяпологову відпустку дійсно проводиться за рахунок коштів ФСС ТВП, Кошти повинні бути виплачені в перший же виплатний період після нарахування.

Тому потрібно звернутись спочатку до міського(районного) фонду, а після цього зателефонувати до ФСС ТВП України або на «Гарячу лінію» КМ України.

Більш детально можна прочитати та дізнатись зазначені телефони в статтях «УМОВИ НАДАННЯ І ТРИВАЛІСТЬ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ» та «ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» в розділі «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!».

У разі відсутності реакції Ви можете подати скаргу до суду на дії ФСС на підставі статті 52 Закону 2240.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.