Відповіді на питання

Обмінна карта

Доброго дня, шановна пані Наталіє!

На «Обмінній карті вагітної жінки», що її випускає Громадська організація соціальних ініціатив «ПРОСВІТА» недарма стоїть надпис – «Розповсюджується безкоштовно» – ми друкуємо і доставляємо їх до жіночих консультацій БЕЗКОШТОВНО!!!

Те, що Вам продали обмінну карту за гроші, є незаконним. Можливо, під маскою продажі «ОК» проводиться збір коштів на щось інше. Це можна з’ясувати у керівництва медичного закладу, якому підпорядкована Ваша ЖК.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.