Відповіді на питання

Як мені краще вчинити? Платити гроші чи наполягати безкоштовно мене прийняти?

По перше, без взяття на облік обстеження вагітним не призначається. А якщо Ви здавали аналізи, значить Вас взяли на облік в ЖК за місцем попереднього проживання та реєстрації в м.Києві. Ви повинні були отримати «Обмінну карту вагітної», що практично є паспортом вагітної на час перебігу вагітності.

 

Щодо постановки на облік в Севастополі, можете посилатись на Статтю 38 Основ законодавства України про охорону здоров’я, згідно якої:

 

Стаття 38. Вибір лікаря і закладу охорони здоров’я

Кожний пацієнт, який досяг чотирнадцяти років і який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій.

Кожний пацієнт має право, коли це виправдано його станом, бути прийнятим у будь-якому закладі охорони здоров’я за своїм вибором, якщо цей заклад має можливість забезпечити відповідне лікування.

 

Вам тільки потрібно написати заяву на ім’я керівника лікувально-профілактичного закладу, де Ви хочете стати на облік.

 

Щодо такого розміру оплати, уточніть у керівника лікувально-профілактичного закладу підстави для його визначення. Частина аналізів вагітним і в Києві виконується за плату, тому що не всі наявні лабораторії поліклінік та ЖК можуть провести такі аналізи.

 

Якщо ж Вас не задовольнять відповіді та відношення місцевих представників медицини, зателефонуйте, будь ласка, на телефон Гарячої лінії МОЗ України: 0-800-801-333. Працює в робочі дні з 9.00 до 18.00.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.