Відповіді на питання

Як правильно розрахувати декретні якщо жінка перебуває відпустці по догляду за дитиною до 3х років а народжувати буде в період не досягнення цієї дитини 3х років

Для розрахунку суми допомоги по вагітності та пологах використовується показник середньої заробітної плати. У разі, якщо було підвищення посадового окладу за час, коли вагітна перебувала у відпустці, потрібно враховувати і його.

Детально читайте, будь ласка статтях розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!» або безпосередньо в Законах України.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.