Відповіді на питання

Як табелювати жінку, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною?

Жінці не потрібно виходити на роботу, щоб мати право на допомогу по вагітності та пологах, якщо вона перебуває у відпустці для догляду за дитиною віком до трьох років. Відповідно до абзацу третього частини 3 статті 38 Закону № 2240 за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, що збігається з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога по вагітності та пологах виплачується незалежно від виплати допомоги по догляду за дитиною. Право на допомогу по вагітності та пологах виникає з дня отримання жінкою листка непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами, який видається в цьому разі на загальних підставах.

Детально в статтях розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк