Відповіді на питання

Якщо вагітна перед настанням декретної відпустки працювала менше 6 місяців, як будуть нараховуватись декретні?

Порядок 1266, п.5.

Якщо застрахована особа працювала та  сплачувала  страхові внески   або  за  неї  сплачувалися  страхові  внески  менш  як  6 календарних  місяців,  середня  заробітна  плата  (дохід,  грошове забезпечення)  обчислюється  за  фактично відпрацьовані календарні місяці  (з  першого  до  першого  числа), в яких сплачено страхові внески. – 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк