Відповіді на питання

Якими нормами регулюється вартість перебування в пологовому і самі пологи?

Наскільки нам відомо, усі українки, які хочуть народжувати партнерськими пологами, мати окремі палати, персонального, а не чергового лікаря, сплачують певні кошти в касу пологового будинку.

 

Окрім того, можна отримати пологову допомогу, маючи медичну страховку вагітності та пологів. В Києві таким страхуванням займаються тільки дві страхові компанії – «Провідна» та «Оранта».

 

Для більш точних пояснень зверніться відносно норм оплати в пологових будинках Києва, будь ласка, за телефоном Гарячої лінії до Департаменту охорони здоров’я м. Києва або Міністерства охорони здоров’я України.

 

Телефон консультативно-інформаційної служби Департаменту охорони здоров’я м. Києва – 15-83 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів м. Києва). Працює цілодобово, в тому числі у святкові та вихідні дні.

 

З питань отримання безкоштовного медикаментозного забезпечення від Муніципальної лікарняної каси Києва столичним породіллям

Телефони Департаменту соціальної політики м. Києва –  408-39-74; 408-54-88 – Тетяна Антонівна Скиба – 404-21-88 – прямий.

 

Телефон «Гарячої лінії» МОЗ України: 0-800-801-333.  Працює  в робочі дні з 9.00 до 18.00;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.