Відповіді на питання

Исходя из чего мне должны рассчитать отпускные в связи с беременностью и родами?

Ні, не можете. Перекваліфікування відпустки зроблене бути не може, тому що вже знаходитесь в частково оплачуваній відпустці з догляду за дитиною до трьох років.

Щоб приєднати повноцінну щорічну відпустку  Ви повинні припинити відпустку з догляду за дитиною до трьох років, вийти на роботу, написати заяву на приєднання чергової відпустки до відпустки по вагітності та пологах. Або, якщо у Вас лишилась невикористана щорічна відпустка до перших пологів, Ви можете приєднати її до відпустки з догляду за другою дитиною до трьох років, але вже після її закінчення.

 

Відносно оплати відпустки по вагітності та пологах до Вашої уваги витримки з Постанови КМУ.

 

П О С Т А Н О В А КМУ від 8 лютого 1995 р. N 100 «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати»  

10. У випадках підвищення тарифних ставок і посадових окладів на підприємстві,  в  установі,  організації  відповідно  до  актів законодавства,  а також за рішеннями,  передбаченими в колективних договорах (угодах),  як у розрахунковому періоді, так і в періоді, протягом  якого  за  працівником  зберігається середній заробіток, заробітна плата, включаючи премії та інші виплати, що враховуються при  обчисленні  середньої  заробітної  плати, за проміжок часу до підвищення   коригуються   на   коефіцієнт   їх   підвищення.   На госпрозрахункових   підприємствах  і  в  організаціях  коригування заробітної  плати  та  інших  виплат  провадиться з урахуванням їх 
фінансових  можливостей.  (  Абзац  перший  пункту  10 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 348 ( 348-95-п ) від 16.05.95, N 1266 ( 1266-2001-п ) від 26.09.2001 )

     Виходячи з  відкоригованої  таким  чином  заробітної  плати у розрахунковому періоді, за встановленим у пунктах 6, 7 і 8 розділу IV  порядком  визначається середньоденний (годинний) заробіток.  У випадках,  коли підвищення тарифних ставок і окладів  відбулось у періоді,   протягом   якого  за  працівником  зберігався  середній заробіток,  за  цим  заробітком  здійснюються нарахування тільки в частині,  що стосується днів збереження середньої заробітної плати з  дня підвищення тарифних ставок (окладів). ( Абзац другий пункту 10   із   змінами,   внесеними  згідно  з  Постановою  КМ  N  1266 ( 1266-2001-п ) від 26.09.2001 )

 

ПРО НАДАННЯ ВІДПУСТКИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ДО ДОСЯГНЕННЯ НЕЮ ТРЬОХ РОКІВ, ЯКЩО НАРОДИЛАСЯ ДРУГА ДИТИНА

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк