Відповіді на питання

Як ви думаєте, в мене є шанси завагітніти?

У вашому випадку потрібно продовжувати лікування.

Не на одному ж «Силуеті» закінчується перелік подібних контрацептивів.  

Ендометріоз супроводжується безплідністю в 40-60% випадків.

Він характеризується неможливістю яйцеклітини зустрітися зі сперматозоїдом через закритий просвіт маткових труб, що є наслідком утворення спайок між органами малого таза.

Буває також що яйцеклітина просто не може прикріпитися і захопити матковими трубами, тому гине під дією імунних речовин.

Але найбільша неприємна особливість його полягає в тому, що типові причини безплідності (непрохідність маткових труб, порушення менструального циклу) у жінки при цьому можуть і не спостерігатися. Безплідність може являтися єдиним клінічним проявом ендометріозу

Але можливість завагітніти при ендометріозі існує! Безпліддя, як наслідок і ускладнення ендометріозу, буває не у всіх жінок з таким захворюванням.

Ті, хто завагітнів навіть у випадку поширеного ендометріозу, можуть цілком спокійно виносити дитину, без всяких негативних наслідків. А сама вагітність буде позитивно впливати на перебіг ендометріозу, якщо він ще є. Під час вагітності немає місячних, а це впливає на зниження швидкості росту ендометріозу і навіть може привести до зникнення захворювання.

 Якщо лікування ендометріозу йде більше року, а завагітніти не вдається, то зазвичай пропонують екстракорпоральне запліднення.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк