Відповіді на питання

Як ви думаєте, в мене є шанси завагітніти?

У вашому випадку потрібно продовжувати лікування.

Не на одному ж «Силуеті» закінчується перелік подібних контрацептивів.  

Ендометріоз супроводжується безплідністю в 40-60% випадків.

Він характеризується неможливістю яйцеклітини зустрітися зі сперматозоїдом через закритий просвіт маткових труб, що є наслідком утворення спайок між органами малого таза.

Буває також що яйцеклітина просто не може прикріпитися і захопити матковими трубами, тому гине під дією імунних речовин.

Але найбільша неприємна особливість його полягає в тому, що типові причини безплідності (непрохідність маткових труб, порушення менструального циклу) у жінки при цьому можуть і не спостерігатися. Безплідність може являтися єдиним клінічним проявом ендометріозу

Але можливість завагітніти при ендометріозі існує! Безпліддя, як наслідок і ускладнення ендометріозу, буває не у всіх жінок з таким захворюванням.

Ті, хто завагітнів навіть у випадку поширеного ендометріозу, можуть цілком спокійно виносити дитину, без всяких негативних наслідків. А сама вагітність буде позитивно впливати на перебіг ендометріозу, якщо він ще є. Під час вагітності немає місячних, а це впливає на зниження швидкості росту ендометріозу і навіть може привести до зникнення захворювання.

 Якщо лікування ендометріозу йде більше року, а завагітніти не вдається, то зазвичай пропонують екстракорпоральне запліднення.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.