Відповіді на питання

Жовтуха новонароджених

Фізіологічна або транзиторна жовтяниця новонароджених виникає у більшості здорових новонароджених в перші дні життя. Відбувається це, як правило, на 3-4 день після народження. Через 1-2 тижні ця жовтяниця проходить самостійно. Дуже важливо для швидкого усунення проблеми забезпечити достатнє харчування дитини.

У недоношених дітей жовтяниця проявляється частіше, протікає в більш вираженій формі і тривати довше (3-4 тижні).

На те, як сильно проявить себе жовтяниця в перші дні життя недоношеного малюка впливає ступінь зрілості плоду і захворювання, якими хворіла мати при вагітності.

У деяких випадках жовтяниця провокується молоком матері. Проявляється вона після 1 тижня життя і проходить до 3-4 тижня.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.