Відповіді на питання

Звільнення з посади у зв’язку зы вступом до Національної академії державного управління при Президентові України

Постановою КМУ від 23 березня 2014 року №94 «Про реорганізацію Міністерства промислової політики» його приєднують до Міністерства економічного розвитку і торгівлі, яке і є в даному випадку  правонаступником, а це означає, що всі питання щодо подальшого працевлаштування потрібно буде ставити там.

 

Кошти за до- та післяпологову відпустку аспіранткам, докторанткам, клінічним ординаторам, студенткам вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів виплачуються в розмірі місячної стипендії.

Жінка, яка продовжує навчання, має право на виплату стипендії або допомоги зв'язку з вагітністю та пологами за її вибором. При цьому допомога призначається з дня припинення виплати стипендії  по  день закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами.  

 Допомога при народженні дитини не залежить від статусу молодої матері – вона виплачується усім в однакових розмірах через районні (міські) УПСЗН. До 1 липня її розмір залежить тільки від того, яку за ліком дитину народжено.

Оформлювати відпустку у Вашому випадку потрібно в академії шляхом одночасного оформлення академічної відпустки.  З 1 липня відпустка по догляду за дитиною до трьох років не є оплачуваною і не зараховується до трудового стажу.

Детально читайте  в статтях розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк