Для всієї родини Знижки та акції Малюкам від 0 до 1 років Обране

Акція “Evy baby для дитини – подарунки для родини”

З 1 до 31 липня беріть участь в акції «Evy baby для дитини – подарунки для родини» та забезпечуйте малюку комфорт і сухість, а собі – подарунки!

Підгузки Evy baby з поліпшеними характеристиками комплексного догляду відповідають вимогам найприскіпливіших батьків. Адже вони розроблені спеціально для ніжної і чутливої шкіри малюка й забезпечують бездоганну сухість, комфорт та зручність. Завдяки еластичним застібкам дитя вільно рухається, а м’яка текстура підгузка зі спеціальним шаром алое вера не викликає подразнення й дозволяє шкірі малюка дихати.

Обирайте догляд від Evy baby для своїх крихіток, адже протягом липня online та в ТЦ «Епіцентр» та «Нова лінія» діє чудова акція «Evy baby для дитини – подарунки для родини».

Умови акції дуже прості:

  • купуйте будь-які підгузки ТМ Evy baby на суму від 300 грн одним чеком
  • реєструйте чек на сайтах: epicentrk.ua або nl.ua
  • отримуйте шанс на подарунки*

Акційний фонд подарунків: 1 дитячий спортивний куточок, 1 робот-пилосмок, 5 інтерактивних дитячих столиків, 5 мультиварок, 8 очищувачів повітря.

Визначення щасливчиків серед усіх учасників відбудеться 04.08.2020 р. на сайті epicentrk.ua за допомогою random.org.

Бренд Evy Baby з’явився на ринку у 2004 р. і є дуже популярним у всьому світі завдяки спеціальній Системі гігієнічного догляду, розробленій у результаті клінічних досліджень. Підгузки бренду визнані такими, що сприяють підвищенню якості життя малюків і їхніх мам, адже виготовляються на найбільш розвинутій виробничій базі в Туреччині із використанням провідної японської технології. Продукція Evy Baby відповідає найвищим вимогам до гігієнічних засобів та постійно вдосконалюється для підвищення якісних характеристик.

Користуючись засобами дитячої гігієни від Evy Baby, ви забезпечуєте не лише щасливе й здорове дитинство для свого малюка, а й безтурботні дні й спокійні ночі для себе.

Тож беріть участь в акції в ТЦ «Епіцентр» та «Нова лінія», а також в online й отримуйте шанс виграти чудові подарунки!

*Акція діє з 01.07 до 31.07.2020 року включно у торговельних мережах «Епіцентр», «Нова Лінія» та інтернет-магазинах epicentrk.ua, nl.ua на всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій України. Організатор акції: товариство з обмеженою відповідальністю «ОС-ДІРЕКТ УКРАЇНА», 01015, Україна, м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 2-20.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк